Özgeçmiş

IMG_1006

1982 İstanbul doğumluyum.

Evli, 2 çocuk annesiyim.

Profesyonel fotoğraf hayatıma 2008 yılında İsmek’te Temel Fotoğraf Eğitimi alarak başladım.

2009 yılında ilk doğum fotoğrafımı çekerek “Rukiye Taşçı Anı Fotoğrafları” markasının temellerini attım.

2010’da Dostr fotoğraf grubu ile, 45 fotoğrafçının katılımıyla düzenlenen“Rüya” isimli sergide 1 fotoğrafımla yer aldım.

Eğitim ve Workshop:

İsmek “Temel Fotoğraf Eğitimi”

Ayça Oğuş “3. Doğum Fotoğrafçılığı Atölyesi”

John Denton “Düğün Fotoğrafçılığı Atölyesi”

PhotoWorld “Temel Photoshop Atölyesi”

İstanbul Moda Akademisi  “Moda Fotoğrafçılığı”

İstanbul Moda Akademisi  “Temel Photoshop Atölyesi” “Moda Fotoğrafında İleri Photoshop Atölyesi”

Bu işte hiçbir zaman oldum diyemiyorsunuz. Hala kendimi amatör görüyor olmam kendimi geliştirmem de yardımcı oluyor. Önümde daha çok tecrübe edeceğim çekimler, tanıyacağım çok güzel insanlar, şehirler ve mekanlar var. Bunun heyecanı benden hiç eksilmiyor.

Çekim Mekanları

Anadolu Yakası

Hıdiv Kasrı, Kuzguncuk, Üsküdar Sahil Kızkulesi, Göztepe Özgürlük Parkı, Fenerbahçe Parkı, Küçük ve Büyük Çamlıca Korusu, Göksu Nehri Anadolu Hisarı, Şile, Ağva, Tuzla Mercan, Adalar, Marmara Üniversitesi Ücretli: Adile Sultan Kasrı Öğretmenevi, Küçüksu Kasrı, Beykoz Kundura Fabrikası, Haydarpaşa Tren Garı, Nezahat Gökyiğit Botanik Parkı

Avrupa Yakası

Emirgan Korusu, Yıldız Parkı, Balat – Galata – Taksim Sokak Çekimleri, Gülhane Parkı, Florya Sosyal Tesisleri, Boğaziçi Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, Eminönü – Karaköy Sokakları, Bakırköy Botanik Parkı, Belgrad Ormanları Ücretli: Sultanahmet Soğukçeşme Sokağı, Sirkeci Tren Garı, Atatürk Arboretumu, Koç Müzesi, Miniatürk, Ihlamur Kasrı, Maslak Kasrı

Şehirdışı:

Alaçatı, Bozcaada, Uzungöl, Kapadokya, Pamukkale, Abant, Mardin gibi şehirlerin yanısıra, yurtdışı çekimleriniz yapılır.

Hizmetlerimiz

13

Nişan Çekimleri

Düğün öncesi ilk adımlardan biri olan söz / nişan günü için; önceden belirlenen dış mekanda yapılan çekimlerdir.

Çekim türüne ve isteğinize göre ev yada merasim salonundaki anlarınızı ölümsüzleştirebiliriz.

dugun_02Düğün Çekimleri

Belirlenen mekanda dış mekan çekimi, kuaför ve hazırlık çekimleri yada sabahtan başlayıp evden çıkışınıza kadar gerçekleşen tüm gün belgesel tarzda hikaye çekimleri için iletişime geçebilirsiniz.

25Kına Gecesi / Bekarlığa Veda

Babaocağına vedanın olmazsa olmazı kına gecesi veya son dönem çok revaçta olan bekarlığa veda çekimleriniz için; ister dış mekanda ister eğlencenin yapılacağı iç mekanlardaki çekimleriniz için iletişime geçebilirsiniz.

32Trash Day / Çöp Günü

Artık evlendiniz!

Düğün sonrası gelinlik ve damatlığınızla en güzel sahillerde yada kendi oluşturduğumuz bir konseptte gelinliğinizi kirletmeye varmısınız?  Hadi kirletelim!

Yada düğün çekiminizi yaptırmadınız. Son zamanlarda çok tercih edilen balayı mekanında yada istediğiniz bir şehir veya ülkede stresten uzak düğün dış çekiminizi yapabiliriz.

01Hamilelik / Doğum / Bebek / Mevlüt Çekimleri

Doğumdan bir süre önce eşinizle birlikte çektiğimiz konsept hamilelik fotoğrafları, sevdiklerinizle birlikte bebeğinize hoş geldin derken yada hastanede doğum anınızda birlikte olabilir, doğumdan sonra bebeğinizle ilk günlerinizi ölümsüzleştirebiliriz. 

03Moda / Ürün / Katolog Çekimleri

Ürünleri pazarlamanın en iyi yolu onları en iyi görsellerle desteklemektir. Bu da iyi fotoğraflarla olur. Her türlü moda, butik, ürün, katalog çekimleri için iletişime geçebilirsiniz.

37Organizasyon Çekimleri

Açılış, davet, toplantı, seminer, panel…

Her türlü organizasyon fotoğrafları, Aktüel Kamera ve Video çekim hizmetleri için iletişime geçebilirsiniz.

07Model / Saç / Makyaj / Stylist

Çekimleriniz için model, kuaför, makyöz veya styling çalışanlarına mı ihtiyacınız var?

Biz sizin için temin edebiliriz…